KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9601818
nr 960 1818
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), Komposition, ej signerad, på papper, bladets mått: 42x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:48:53
11/5 20:11:58
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt